Kupuję w...

Projektuję dla Od A do Zet

Projektowałam dla Paper Passion

Projektowałam dla I like challenges

Projektowałam dla Craft Szafy

WYRÓŻNIENIE

Wygrana w Przyda - się

Wyróżnienie w CraftyMoly

Pierwsze miejsce w CraftyMoly :)

Wyróżnienie Top 3

Wyróżnienie na blogu sklepu Ewa

Zwycięstwo AltaitArt

Top 3 Card Mania

Wyróżnienie AltairArt

Wyróżnienie - I Kropka

Zwycięstwo w AltairArrt

Zwycięzca na Craft Fun

Wyróżnienie - Scrapowy Pas Startowy

Wyróżnienie w Craft Szafie

Top 1 w Magicznej Kartce

Top 3 na blogu Scrapgang

09 lipca 2017

Lawendowy album ślubny dla Moniki i WojtkaWitajcie. Kto zna moją twórczość na pewno już zauważył, że uwielbiam kwiaty i warstwy. Kocham szyć z filcu, lubię nowe wyzwania, ciągle podnoszę sobie poprzeczkę i wymyślam nowe projekty. Albumy tworzę bardzo rzadko, w sumie to prawie wcale. Jednak jak już się za coś wezmę to staram się by było to wykonane dobrze ;) Album, który dzisiaj pokażę tworzony był chwilą, miało być pudełko, koniec końców jednak wyszedł album. Jego przygotowanie zajęło mi trochę czasu, aczkolwiek wykonywałam go z myślą o moich bliskich którzy mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Idąc za ciosem postanowiłam jeszcze zrobić zawieszkę na wino. Powstał bardzo ciekawy komplet.Na pewno zastanawiacie się, jak wygląda album. Już spieszę ze zdjęciami.
Baza do mojego albumu pochodzi od EcoScrapbooking. Bardzo świetnie mi się z nią pracowało i zapełniało poszczególne jej karty. Baza została oklejona papierem firmy Studio Light. Papier ten jest moim odkryciem, jest tak piękny, że domówiłam kolejne jego arkusze. Kwiaty wykonałam oczywiście sama z pianki.
Poszczególne karty albumu okleiłam papierami różnych firm głównie były to arkusze UHK Gallery oraz Galerii Papieru. Na końcu została wklejona biała koperta, w której młodzi zamkną swoje weselne wspomnienia nagrane na płycie.Prawie wszystkie tekturki pochodzą od firmy egoCraft.pl. Bardzo je lubię, gdyż mają fajne oryginalne wzory, jeszcze fajniejszą cenę i bardzo dobrze poddają się obróbce. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę- zamówienia realizowane są bardzo szybko, kontakt jest świetny. Na prawdę same superlatywy ;)

Już nie mogę się doczekać, chwili kiedy ten album zostanie wypełniony zdjęciami ;) Mam nadzieję, że nastąpi to już wkrótce.
Pozdrawiam serdecznie - MargoLa

2 komentarze:

  1. raczej Habrowy...hm..z lawanda to nie ma nic wspolnego-no ale to moze tylko zjecie fatalne

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Lawendowy, lawendowy ;) Jakość zdjęć nie ma tutaj nic do rzeczy, zdążyłam się już bowiem przekonać, że każdy komputer inaczej odzwierciedla barwy, stąd te niuanse ;)

      Usuń