Kupuję w...

Projektuję dla Od A do Zet

Projektowałam dla Paper Passion

Projektowałam dla I like challenges

Projektowałam dla Craft Szafy

WYRÓŻNIENIE

Wygrana w Przyda - się

Wyróżnienie w CraftyMoly

Pierwsze miejsce w CraftyMoly :)

Wyróżnienie Top 3

Wyróżnienie na blogu sklepu Ewa

Zwycięstwo AltaitArt

Top 3 Card Mania

Wyróżnienie AltairArt

Wyróżnienie - I Kropka

Zwycięstwo w AltairArrt

Zwycięzca na Craft Fun

Wyróżnienie - Scrapowy Pas Startowy

Wyróżnienie w Craft Szafie

Top 1 w Magicznej Kartce

Top 3 na blogu Scrapgang

09 lutego 2017

Po męsku na czterdziestkę.

Witajcie.
Dzisiaj przygotowałam dla Was kartę męską. Nawet sobie nie wyobrażacie ile  sprawiła mi ona trudności. Najzwyczajniej w świecie raczej nie robię tego typu kartek, a jeśli już to są to sporadyczne sytuacje. Kolejnym wyzwaniem było użycie wykrojnika firmy Crealies. Na prawdę bardzo lubię wykrojniki tej firmy, ale połączenie ich z męską kartką, której zarys miałam już w głowie podniosło poprzeczkę do góry.
Koniec końców powstała nawet sympatyczna kartka urodzinowa, dla Pana, który wkrótce będzie obchodził swoje 40 urodziny ;)Jak sami widzicie poszalałam z tą kartką totalnie. Znajduje się na niej tyle dodatków, że nie sposób chyba wymienić wszystkich. Powiem tylko tyle, że to była chwila podczas, której tak wiele się zdarzyło :) Możecie się śmiać, ale tak właśnie było. Sama nie wiem jak  to się stało, że powstała taka kartka. 

Jeśli chodzi o papiery to tym razem połączyłam ze sobą dwie firmy Studio 75 oraz UHK Gallery. Chyba musicie przyznać, że fajnie się one ze sobą łączą.


Całość uzupełniają dodatki z tektury. Tym razem użyłam tekturek Snip Art oraz Miszmasz Papierowy.


Jak sami widzicie kartka jest zupełnie nie w moim stylu, aczkolwiek warstwy, które tak uwielbiam pozostały. A może po prostu nie jestem przyzwyczajona do tego typu prac, gdyż rzadko je wykonuje ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz