Kupuję w...

Projektuję dla Od A do Zet

Projektowałam dla Paper Passion

Projektowałam dla I like challenges

Projektowałam dla Craft Szafy

WYRÓŻNIENIE

Wygrana w Przyda - się

Wyróżnienie w CraftyMoly

Pierwsze miejsce w CraftyMoly :)

Wyróżnienie Top 3

Wyróżnienie na blogu sklepu Ewa

Zwycięstwo AltaitArt

Top 3 Card Mania

Wyróżnienie AltairArt

Wyróżnienie - I Kropka

Zwycięstwo w AltairArrt

Zwycięzca na Craft Fun

Wyróżnienie - Scrapowy Pas Startowy

Wyróżnienie w Craft Szafie

Top 1 w Magicznej Kartce

Top 3 na blogu Scrapgang

15 stycznia 2018

Kartka na Chrzest Święty z zimowym aniołkiem.


Witajcie w pierwszy dzień ferii.
Nawet śnieg za oknem zaczął nam padać, może w końcu będzie nam dane ulepić bałwana:)
Dzisiaj zapraszam Was na inspirację z papierami firmy Laserove Love.
Firma ta stosunkowo niedawno pojawiła się na półkach sklepu Od A do Zet dla którego projektuję. Mimo to zdążyłam się w niej zakochać. Papiery są grube, świetnie się strzepią i poddają obróbce. Wzornictwo też jest bardzo ciekawe, z niecierpliwością też czekam na nowe kolekcje.
Za podstawę mojej kartki posłużył mi arkusz z kolekcji WITH ME - bardzo delikatny i stonowany. Z kolei zaś z jednego z papierów z kolekcji LAVENDER DATE wyrwałam koronkę, która świetnie się skontrastowała.W centrum karteczki ulokował się zimowy aniołek, wycięty wykrojnikiem Craft&You Design. Dostałam go w prezencie pod choinkę i nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła go użyć. Aniołek choć zimowy, świetnie nadaje się na wiele różnych inspiracji nie koniecznie z zimą związanych. Wykrojnik bardzo dobrze wycina, a sam anioł cudownie prezentuje się na kartce.


Całość uzupełniają niezawodne tekturki Snip Art oraz róże pochodzące z bloku kreatywnego Studi Light. Te ostatnie ciągle przewijają się w moich pracach. Warto jest zainwestować w taki bloczek i mieć go w pobliżu, zawsze jakiś element przyda nam się do wypełnienia kompozycji lub zapchania przysłowiowej "dziury" ;) Polecam je tym bardziej, że nic nie trzeba wycinać, a jedynie delikatnie wypchnąć.


Sami więc widzicie, że papiery firmy Laserowe Love świetnie się prezentują i pasuje do niech wiele dodatków. Wkrótce pokażę Wam kolejne inspiracje wykonane z tych papierów. Tak się bowiem rozpędziłam, że powstało jeszcze kilka prac. 
Pozdrawiam serdecznie - MargoLa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz