Kupuję w...

Projektuję dla Od A do Zet

Projektowałam dla Paper Passion

Projektowałam dla I like challenges

Projektowałam dla Craft Szafy

WYRÓŻNIENIE

Wygrana w Przyda - się

Wyróżnienie w CraftyMoly

Pierwsze miejsce w CraftyMoly :)

Wyróżnienie Top 3

Wyróżnienie na blogu sklepu Ewa

Zwycięstwo AltaitArt

Top 3 Card Mania

Wyróżnienie AltairArt

Wyróżnienie - I Kropka

Zwycięstwo w AltairArrt

Zwycięzca na Craft Fun

Wyróżnienie - Scrapowy Pas Startowy

Wyróżnienie w Craft Szafie

Top 1 w Magicznej Kartce

Top 3 na blogu Scrapgang

20 maja 2016

Harmonijkowy album dla Julki


Witajcie.
Czy zdarzyło się Wam zaplanować sobie "projekt" i wiecznie odkładać go w czasie jako mniej ważny, mogący poczekać na swoją kolej?!
Ja właśnie tak miałam z albumem dla mojej córci. Sesja była zrobiona już dwa lata temu, a czasu na oprawienie zdjęć nigdy nie było. I tak na prawdę nadal bym tego nie zrobiła, gdyby nie to, że w tym tygodniu na blogu sklepu Od A do Zet nasze DT inspiruje właśnie albumami ;) 
Przyznam się szczerze, że zupełnie nie miałam na niego pomysłu. Wiedziałam jedynie, że kolorami dominującymi musi być błękit, róż oraz biel. Chciałam również, by był podkreślony akcent piwonii i kota, gdyż moja Julka uwielbia kociaki, a piwonia pojawia się na każdym zdjęciu. Eh nawet nie wiecie ile nerwów mnie kosztował ten album. I powiem szczerze, że już nie raz się przekonałam, że najgorzej tworzy się właśnie dla siebie ;)Całość powstała na bazie ze Studia 75, na której korzyść przemawia przede wszystkim cena oraz rozmiar. Jeśli chodzi zaś o papiery to w tym tygodniu strasznie zamieszałam. Na mej pracy znajdziecie bowiem i Galerię Papieru i UHK Gallery, a nawet C&Y Design, który kupiłam ze względu na słodkie bobasy, a w konsekwencji wykorzystałam drugą stronę, która idealnie wkomponowała się w mój album :)


Z racji tego, że okładka i zdjęcia są dość kolorowe i "bogate" postanowiłam, że środek będzie prosty. Nie chciałam robić niepotrzebnego bałaganu.I jak Wam się podoba moja propozycja na dziś? Wkrótce jest Dzień dziecka, myślę więc że śmiało można podarować taki upominek swojemu dziecku.

Pozdrawiam Was serdecznie.
Buziaki - MargoLa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz