Kupuję w...

Projektuję dla Od A do Zet

Projektowałam dla Paper Passion

Projektowałam dla I like challenges

Projektowałam dla Craft Szafy

WYRÓŻNIENIE

Wygrana w Przyda - się

Wyróżnienie w CraftyMoly

Pierwsze miejsce w CraftyMoly :)

Wyróżnienie Top 3

Wyróżnienie na blogu sklepu Ewa

Zwycięstwo AltaitArt

Top 3 Card Mania

Wyróżnienie AltairArt

Wyróżnienie - I Kropka

Zwycięstwo w AltairArrt

Zwycięzca na Craft Fun

Wyróżnienie - Scrapowy Pas Startowy

Wyróżnienie w Craft Szafie

Top 1 w Magicznej Kartce

Top 3 na blogu Scrapgang

14 maja 2016

Cukierkowe zaproszenia urodzinowe


Hej, hej
Witajcie po dość długiej przerwie.
Niestety choroba była silniejsza ode mnie, więc wyszło jak wyszło.
Dziś u mnie będzie bardzo różowo, wręcz nawet cukierkowo, a inspiruję dla bloga sklepu Od A do Zet.
Nie trudno więc zgadnąć, że mój dzisiejszy post będzie poświęcony dziewczynkom, a raczej jednej konkretnej, dla której wykonałam zaproszenia urodzinowe.
Swoje zaproszenia wykonałam na bazach firmy ECO Scrapbooking, czyli zupełnej nowości w  sklepie od A do Zet. Co mogę o nich powiedzieć?! Myślę, że przede wszystkim to iż ich cena jest bardzo atrakcyjna - jedyne 30 gr za sztukę. Mało tego są dostępne w bogatej kolorystyce, a ich wielkość to 15x15 cm. W mojej inspiracji bardzo ważny był również papier, gdyż to on nadaje charakteru i delikatności całości. Poszłam w róż, który połączyłam z kraftem. Przyznam się szczerze, że bardzo długo myślałam nad papierami, w końcu jednak wybrałam arkusz firmy  UHK Gallery z kolekcji Celebration  - KWIECIEŃ.
Jest to papier w kolorze bardzo delikatnego, pudrowego różu, czyli idealnie taki jakiego szukałam. Połączyłam go z papierem kraftowym firmy PakaMaka. Wszystkie brzegi zaś potraktowałam tuszem z serii Distress Ink Mini Pad.
Tak na prawdę to zaproszenia mogłyby już nie mieć dodatkowych ozdób - sam bowiem wykrojnik, papier oraz tuszowane brzegi mogłyby w zupełności wystarczyć. Chciałam jednak, by zaproszenia były bogate, a nawet troszeczkę przesłodzone, bo to przecież dla bardzo miłej i fajnej dziewczynki je tworzyłam. W tym też celu skleiłam z papieru czerpanego kwiatuszki, które zabarwiłam różową mgiełką własnej produkcji. Płatki na kwiatki wycięłam z dwóch wykrojników...Wszystkie materiały, których użyłam na wykonanie zaproszeń znajdziecie w sklepie od A do Zet, gdzie co tydzień czekają na Was NOWOŚCI i uzupełnienia. Jest w czym wybierać, a i ceny są bardzo atrakcyjne. ZAPRASZAM.
Tymczasem żegnam się z Wami i życzę miłego weekendu choć u mnie jest bardzo zimno i deszczowo.
Buziaki - MargoLa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz