Kupuję w...

Projektuję dla Od A do Zet

Projektowałam dla Paper Passion

Projektowałam dla I like challenges

Projektowałam dla Craft Szafy

WYRÓŻNIENIE

Wygrana w Przyda - się

Wyróżnienie w CraftyMoly

Pierwsze miejsce w CraftyMoly :)

Wyróżnienie Top 3

Wyróżnienie na blogu sklepu Ewa

Zwycięstwo AltaitArt

Top 3 Card Mania

Wyróżnienie AltairArt

Wyróżnienie - I Kropka

Zwycięstwo w AltairArrt

Zwycięzca na Craft Fun

Wyróżnienie - Scrapowy Pas Startowy

Wyróżnienie w Craft Szafie

Top 1 w Magicznej Kartce

Top 3 na blogu Scrapgang

12 października 2016

Kartka urodzinowa dla HawajkiWitajcie.
Tak, tak ... dobrze przeczytaliście. Moja dzisiejsza kartka będzie prezentem urodzinowym dla Hawajki. Długo się zastanawiałam nad jej formą i dodatkami. Pomyślałam jednak, że skoro ma być z Polski więc nie będę wydziwiać i nie będę dawać akcentów Hawajskich. Jest prosto, ale za to elegancko i bardzo kobieco. Jedynym "udziwnieniem" jest tu tylko napis w języku angielskim, gdyż do końca nie byłam pewna czy solenizantka zna język polskim.Tym razem na pierwszym planie obok tekturek oczywiście, znajduje się arkusz z dość starej kolekcji UHK Gallery - Sobotni Lunch. Brzegi potraktowałam dziurkaczami z zestawu Marthy Stewart, przez co uzyskałam piękną, delikatną ramkę.
Jeśli chodzi zaś o wykrojniki, to użyłam kilku. Obok ażurowej ramki firmy Chery Lyen znajdziecie tu również okrągłą ramkę Marianne Design oraz liście niedocenianej przez wielu z nas firmy Tattered Lace oraz Crafty Ann.


Napisy oraz motyle wycięłam z arkuszy Dp Craft, które bardzo polecam. Ich atutem jest nie tylko ciekawa grafika i napisy. Posiadają one również dwie alternatywy językowe - polską i angielską, co jest świetnym rozwiązaniem.


Na dzisiaj to już byłoby na tyle. Postaram się bywać Tu częściej, choć obowiązków mam ostatnio tyle, że nie mam zwyczajnie sił na pisanie.
Pozdrawia serdecznie
MargoLa


5 komentarzy:

 1. przepiękna karteczka już podziwiałam ją na blogu odadozet, piekne kwiaty i świetna baza

  OdpowiedzUsuń
 2. Super połączenie różnorodnych warstw, ażur z samego spodu jest śliczny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna sprawa taka kartka na Hawaje ;) W pierwszej chwili pomyślałabym o tropikach i akcentach tamtejszych, ale masz rację, po co wieźć drzewa do lasu? Nie lepiej coś albo tutejszego albo po prostu ładnego? ;) Także pięknie, kobieco i zwiewnie jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna kartka. <am koleżankę Hawajkę mieszkającą w Hiszpanii :)

  OdpowiedzUsuń